Spor Toto Süper Lig’e bu yıl çıkan ve ligde inişli çıkışlı bir grafik çizen Alanyaspor, kendi sahasında Türkiye’nin en köklü kulüplerinden olan Fenerbahçe’yi ağırlıyor! Siz de Yesbilet üzerinden Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın alabilir, takımınızı canlı bir şekilde deplasmanda destekleyebilirsiniz. 21 Nisan 2019 tarihinde saat 19.00'da oynanacak müsabakada, Fenerbahçe taraftarı olarak takımımızı her alanda desteklemeyi ihmal etmiyoruz. Yesbilet’in sunduğu avantajlar ile beraber artık canlı bir şekilde takımızı desteklemek ve kritik müsabakalarda yerimizi almak mümkün! 15000 kişilik Alanya Oba Stadında oynanacak maçta, Fenerbahçe, önemli kilit oyuncuları ile maça çıkacak.

Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları!

Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını öğrenmek için Alanya Oba Stadı oturma planı üzerinden “deplasman tribün” seçeneğini tıklayabilir, buradan maç bileti fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Fenerbahçe taraftarı olarak takımımızın en zor gününde destekçisi olmak ve şampiyonluğa giden bu yolda her daim arkasında durmak bizim görevimiz! O halde hemen Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatlarını öğrenebilir, siz de kritik maçta takımınızı destekleme şansları elde edebilirsiniz.

Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Biletini Yesbilet’ten nasıl alabilirim?

Yesbilet, binlerce taraftarın maç bileti satın almak adına tercih ettiği en köklü platformdur! Basit birkaç adımla beraber maç biletinizi satın almak ve temin etmek oldukça kolay! Hemen siz de Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri satın almak adına şu adımları takip edin;

  • “Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri” etkinlik sayfasını açın.
  • Deplasman tribününü seçin ve koltuk seçiminizi tamamlayın.
  • Kredi kartı ile ödemenizi tamamlayın.
  • Ödeme işleminden hemen sonra satıcı Passolig kartınıza maç biletinizi aktaracaktır.

Sıfır risk faktörü ile çalışan Yesbilet, alıcı ve satıcı arasında ki güveni sağlamak bakımından köprü vazifesi görmektedir. Bu sayede binlerce taraftar, Alanyaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri gibi çeşitli organizasyonlara ilişkin yerlerini ayırtabiliyorlar. Siz de hemen maç biletinizi satın alabilir, zorlu müsabakada takımınızı deplasmanda dahi destekleme şansı elde edebilirsiniz. Bu zorlu maçta yerinizi almayı ihmal etmeyin. 

Kategoriler: Genel

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir