Akhisarspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

Manisa 19 Mayıs Stadyumu, Manisa

09 Aralık 2018 Pazar, 17:00

Manisa temsilcisi Akhisar Belediyespor, kendi sahasında Fenerbahçe’yi ağırlıyor. 9 Aralık 2018 tarihinde Manisa 19 Mayıs stadyumunda oynanacak maça siz de davetlisiniz! Hemen Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Biletinizi satın alabilir, bu zorlu deplasmanda Fenerbahçe’yi destekleyebilirsiniz. Ortalama olarak 500 deplasman seyircisinin kabul edileceği bu zorlu müsabaka öncesinde, takımınızı her mevsim şartında desteklemek ve şampiyonluğa giden bu yolda arkasında durmak adına hemen biletinizi Yesbilet üzerinden satın alabilirsiniz. 

Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları ne kadar olacak?

Maç bileti fiyatları, maçtan 1 hafta öncesinde açıklanacaktır. Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatını öğrenmek adına hemen Yesbilet’e girişinizi yapabilir, buradan kategoriler üzerinden takibinizi sürdürebilirsiniz. Ortalama 50 TL gibi bir para karşılığında takımınızı bu zorlu Manisa deplasmanında desteklemek istiyorsanız yerinizi ayırtın! Manisa sokaklarında Sarı – Laciverte bürünmek ve takımınızın marşlarını hep bir ağızdan söylemek ister misiniz? O halde Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Bileti satın alarak, siz de tribünde 90 dakika boyunca takımınızı desteklemekten geri kalmayın. Her geçen gün daha fazla kişinin ilgi gösterdiği deplasman maçları, sizlere muhteşem bir coşku ve keyifli vakit kazandıracak!

Yesbilet’ten deplasman maçı biletimi nasıl satın alabilirim?

Yesbilet, uzun süredir sektörde binlerce farklı renge gönül vermiş taraftarına bilet satışları gerçekleştirmektedir. Uygun fiyata, stoklarla sınırlı olan biletlerinizi satın almak adına siteden bir üyelik açmanız yeterli olacaktır. Şimdi, sizler için Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Biletinizi nasıl satın alabileceğinize dair adımları sunuyoruz;

  • Eğer mevcut bir üyeliğiniz yoksa bilet alma işlemi sırasında ya da bilet alma işleminden önce üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Açılan üyelik sonrasında, “Akhisar Belediyespor – Fenerbahçe Maç Bileti” kategorisini seçin.
  • Buradan “deplasman tribününü” işaretleyin.
  • Kredi kartı bilgilerinizi girerek  ödemenizi gerçekleştirin.
  • Üye olurken doldurduğunuz formda Yesbilet, sizlerden bazı Passolig bilgilerini talep etmektedir. Ödemeniz gerçekleştikten sonra otomatik olarak Passolig kartınız tanımlanır ve maç bileti aktarımınız gerçekleşir. 

Hangi kategori, kaç adet bilet ihtiyacınız var?

Bilet kategorisi
Kalan adet
Ücret / Adet
Ücret / Adet
Kale Arkası
7
88,00 TL
Kale Arkası
7
88,00 TL
Açık Tribün
7
130,00 TL
Kapalı Tribün
7
160,00 TL

Garantili Bilet

Yesbilet, tüm biletlerin gerçekliğini garantiliyor. Binlerce müşterimiz gibi biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Zamanında Teslimat

Biletleriniz, türüne göre passolig kartınıza, mailinize veya kağıt bilet ise hızlı kargo ile, istediğiniz yere zamanında ulaştırılır.

Benzer Etkinlikler

Fenerbahçe - Erzurumspor

Ülker Stadyumu

17 Aralık Pazartesi 20:00

Antalyaspor - Fenerbahçe

Antalya Stadyumu

24 Aralık Pazartesi 18:00