Adanaspor - Fenerbahçe Maç Biletleri

5 Ocak Fatih Terim Stadyumu, Adana

04 Haziran 2017 Pazar, 19:00

past event
Bu etkinlik geçmiştir, üzgünüz.

Benzer kategorideki diğer etkinliklere
göz atabilirsiniz.


Benzer Etkinlikler

Geçtiğimiz sezon PTT 1. Ligi lider bitirerek Spor Toto Süper Lige yükselmeyi başarmış Adanaspor, ligde ki inişli çıkışlı grafiği sebebiyle zor günler geçiriyor! Türkiye’nin en köklü kulübü Fenerbahçe’yi ligin son haftasında misafir eden Adanaspor, düşme potasından çıkmak için varını yokunu ortaya koyacak! 28 Mayıs 2017 tarihinde oynanacak bu maçta biletinizi almak ve takımınızı son maç öncesi canlı bir şekilde desteklemek ister misiniz? O halde hemen Adanaspor – Fenerbahçe Maç Biletlerini Yesbilet üzerinden araştırabilir, siz de bu zorlu müsabakada yerinizi garanti altında tutabilirsiniz! 5 Ocak Fatih Terim stadyumunda oynanacak maç için Fenerbahçe seyircisine 1500 civarı biletli seyirci sağlanacak!

Adanaspor – Fenerbahçe Maç Biletlerini Yesbilet’ten nasıl alırım?

Stoklarla sınırlı olan, ligin son hafta maçında yer almak ister misiniz? O halde hemen Adanaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri için Yesbilet’ten şu adımları takip etmeyi ihmal etmeyin;

  • “Adanaspor – Fenerbahçe Maç Biletleri” etkinlik sayfasına giriş yapın.
  • “deplasman tribünü” seçeneğine tıklayın ve müsait olan koltukları işaretleyin.
  • Satın alımdan önce karşınıza çıkan üyelik formunu doldurun.
  • Kredi kartı ile ödemenizi gerçekleştirin.
  • Satıcı, ödemenin tamamlanmasının ardından bildirim alacak, bu sayede sizlerin Passolig bilgileri ile beraber maç biletinizi transfer edecektir.

Yesbilet, güvenliği sağlamak ve alıcı – satıcı arasında oluşabilecek mağduriyetleri dindirmek bakımından oluşturulmuş, Türkiye’nin en güvenli bilet satın alma platformu! Binlerce spor sever, maç bileti satın almak adına Yesbilet’i tercih ediyor. Yesbilet, sizlerden gelen ödemeleri kendi havuzunda tutuyor, maç bileti tarafınıza transfer edilmediği müddetçe ödemeleri gerçekleştirmiyor!

Adanaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları!

Ligin son hafta maçını canlı bir şekilde izlemek ve takımınızı desteklemek adına hemen siz de maç biletinizi temin etmeyi ihmal etmeyin. Adanaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları araştırmaları yapabilir, bu sayede kritik maçta yerinizi garanti altında tutabilirsiniz. Türkiye’de binlerce taraftarın nefeslerini tutarak izleyeceği bu maçta, Adanaspor ligde kalma mücadelesi verirken, Fenerbahçe ise şampiyonluk yolunda zor bir virajda yer alacak! Bu maçta Sarı – Lacivertli kulübün taraftarları olarak hemen Adanaspor – Fenerbahçe Maç Bileti fiyatları araştırması yapabilir, takımınızı deplasmanda da destekleyebilirsiniz.